Реклама
jurotat

Сезон кіно: у Сумах стартує міжнародний фестиваль Dokudays

Події, Суспільство | 13:05, 19.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

20 жовтня на Сумщині стартує міжнародний мандрівний кінофестиваль Dokudays. Його на Сумщині організовують вже тринадцятий рік поспіль. Цьогіч на фестивалі у Сумах презентують 29 стрічок. Це не стандартний показ фільму в кінотеатрі, всі глядачі матимуть змогу поспілкуватись з режисерами, правозахисниками та діячами культури. А щодо умов участі, фестиваль відкритий для усіх: як для професійних режисерів, так  і для аматорів.

«Практически документально кинотоже самое художественное кино, снятое другими немножко методами. То есть смотреть нужно как художественный фильм и оценивать как художественный фильм. Ну мое мнение такое, как кинорежисера, хотя методы его восприятия несколько иные», говорить координатор фестивалю у Сумській області Ілля Фоменко.

Мета фестивалю –популяризація та розвиток документального кіно,  а також підвищення рівня дотримання прав людини в Україні. Для її реалізації на Сумщині організували ряд локацій, а перегляд зробили безкоштовним.

Візьме участь у мандрівному фестивалі й мережа центрів правової допомоги. Заступник директора установи Наталія Шестерніна зазначає: фільми мають виховну складову, адже яскраво виствітлюють нагальні проблеми сьогодення. Тож співпраця з Докудейс, за її словами, можливість достукатись до суспільства та вказати  на шляхи вирішення проблем, які їх спіткали.

«Спочатку ми дивимось фільми, представники нашого центру йдуть, продивлюються, потім ми їх обговорюємо у центрі, а потім вже по висновку ми робимо або статті, або якісь буклети для людей.»

Детальніше про розклад та місця показів можна дізнатись на сайті мандрівного фестивалю.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: