Реклама
jurotat

Шах і мат. У Сумах пройшов «живий» інтелектуальний турнір (+ФОТО)

Суспільство | 08:30, 25.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

З нагоди Дня молоді у парку ім. І. М. Кожедуба обласного центру відбувся турнір «живих» шахів. За задумом організаторів, подібні заходи мають популяризувати інтелектуальні ігри, зокрема шахи. Протягом двох годин було розіграно 2 партії.

«Живі шахи – ідея громади «Молодий Народний Рух». В турнірі беруть участь  40 волонтерів у ролі живих фігур, якими керують гравці. Мета цього заходу – залучити якомога більше молоді до інтелектуальних ігор» — прокоментувала співорганізатор заходу та представник Сумського міського центру дозвілля молоді Валерія Заболотна.

«Жива гра» — частина відкритого турніру з шахів, яку організатори готували до свята. Фіналісти отримали нагоду керувати «живими» фігурами. Сама партія проходила у вигляді бліц. Кожен учасник мав 15 хв.+ 5 хв. для показу фігурами на дошці подій.

«Я давно вже чула про цей захід і вирішила приєднатися до турніру разом з друзями в цьому році. Іноді я відвідую театральні заходи, тому хотіла відчути себе у ролі шахової фігури і в мене це вийшло! Дуже цікаво спостерігати за грою та публікою», — поділилася враженнями волонтер заходу.

«Дуже цікаво керувати «живими» фігурами. Я граю в шахи вже близько трьох років, але саме така гра – моя перша»,- зазначив Олексій, юний переможець турніру.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: