Реклама
Керама Хит

Шести госпітальним округам у Сумській області – бути

 Поділитися

Поділитися в

Foto

На цьому наголосив т.в.о. голови ОДА Олександр Марченко під час міжрегіонального форуму «Дорожня карта» реформи охорони здоров’я в Україні».

Захід, який  зібрав представників із Сумської, Полтавської, Харківської та Чeрнігівської областeй, відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський.

Високопосадовець, зокрема, розповів учасникам форуму про нову систему охорони здоров’я, яку сьогодні втілює держава.

За його словами, мета медичної реформи – нова система фінансування медичної галузі, нова модель стосунків «пацієнт – лікар», «лікар – лікарня», «лікар – держава», «пацієнт – держава».

Говорив посадовець і про важливе для області питання – проект створення госпітальних округів.

«Шести округам на Сумщині – бути, – підкреслив Олександр Марченко. – На цьому тижні голова облдержадміністрації Микола Клочко зустрічався з Віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Зубком з приводу даного питання і ми отримали підтримку. Наразі очікуємо, що та позиція, яку відстоює обласна влада щодо формування саме 6 госпітальних округів, буде підтримана прийняттям відповідних рішень на рівні Кабміну».

У рамках форуму представниками влади та експертами також обговорювалися законопроекти, які змінять систему фінансування охорони здоров’я України і нові права та відповідальність об’єднаних територіальних громад в наданні первинної медико-санітарної допомоги, – повідомляється на сайті ОДА.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: