Реклама
jurotat

Сім підприємств оштрафовані на 768 тисяч гривень

Суспільство | 11:30, 28.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

За результатами інспекційних відвідувань щодо виявлення неоформленої праці Управлінням Держпраці у Сумській області протягом 2017 року встановлені порушення трудового законодавства на семи підприємствах Сумщини стосовно 12 працівників. Наразі відповідні штрафні санкції, на загальну суму 768 000 грн, вже накладені на п’ять суб’єктів господарювання за використання неоформленої праці восьми працівників, — повідомляє прес-служба Управління Держпраці у Сумській області.

Із метою попередження порушень в оформленні трудових відносин між роботодавцями та працівниками головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Оксана Чернишова в ефірі передачі «По суті» на хвилі радіо «Слобода Fm» надала роз’яснення вимог чинного законодавства.

Фахівець пояснила слухачам які трудові відносини являються прихованими, прокоментувала різницю між такими варіантами працевлаштування, як за умовами цивільно-правової угоди та за трудовим договором.

Оксана Чернишова пояснила, яким чином відповідно до законодавства необхідно оформлювати та оплачувати проходження стажування учнів і студентів на підприємствах. Також фахівець пояснила вимоги законодавства стосовно повсякчас актуальної теми – встановлення роботодавцем випробувального терміну для кандидата на вакантну посаду.

Звісно що поза увагою головного державного інспектора не лишилося й питання відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства, зокрема відносно оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

На завершення фахівець Держпраці прокоментувала ймовірні шляхи подолання нелегальної праці в Україні та нагадала слухачам про можливість кожного, чиї законні трудові права порушено, звернутися до Управління Держпраці у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: