Реклама
jurotat

Скільки ще сумчани терпітимуть сморід у центрі міста?

 Поделиться

Поделиться в

На вулиці Набережної річки Стрілки майже 4 місяці тому прорвало колектор. Сумчани вимушені дихати смердючим повітрям. КП «Водоканал» СМР виконує на цій ділянці аварійно-ремонтні роботи, але аромати від того не зникають.

На місці огородженої ділянки у центрі міста стоїть колектор. Його побудували ще у минулому столітті: тут збираються каналізаційні стоки з центральної частини міста: з вулиць Герасима Кондратьєва, Петропавлівської, Шишкарівської та Покровської. Між водою та верхньою частиною колектора постійно утворювався шар з газів аміаку та сірководню — за стільки років це зруйнувало верхню залізобетонну частину колектора.

Тоді ж усі перехожі почали відчувати жахливий сморід. Зараз ця ділянка повністю відкрита і навіть видно, як стікає смердюча вода.

В КП «Міськводоканал» не було змоги одразу ж відключити чи перекачати воду, — саме це ускладнило роботу.

«Частину стоків відкачували, а частину просто робили під натиском, і все-таки нам вдалося усунути обвал. Труби розкопали. На сьогодні каналізація працює», — каже Йосип Тисівський, головний інженер КП «Міськводоканал».

Коли працівники комунального підприємства почали заміну труби, обвал поширився далі. Ремонтні роботи призупинили. Зараз у колектор встановили тимчасову гільзу, яка дає змогу не відключати воду і транспортувати стоки.

Інженери «Міськводоканалу» запропонували представникам міської ради відремонтувати колектор, розривши дорогу в центрі міста, та замінивши частину труби. Проте, цією дорогою їздить безліч автівок та курсує громадський транспорт.

Із бюджету виділили гроші на проектну документацію. Виготовляти проект доведеться більше місяця через складність у проектуванні саме цієї ділянки.

Деталі у відеосюжеті СТС.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: