СумБуд
СумБуд

Скільки сумчани платитимуть державі за дорогий презент?

Суспільство | 17:28, 16.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління ДФС у Сумській області повідомляє, що з 1 січня 2019 року діє новий порядок оподаткування вартості подарунків.

Відповідно до п.п,165.1.39  п.165.1  ст.165 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) – у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. У 2019 році ця сума складає 1043,25 грн на місяць (4173 грн х 25%).

Отже, максимальна вартість подарунка, яка не підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб та військовим збором, становить 1043,25 грн на місяць. У разі перевищення зазначеної вартості оподаткуванню підлягає різниця.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: