Керама Хит
Керама Хит

«Слово і діло»: найбільше невиконаних обіцянок в Україні у мера Сум

 Поділитися

Поділитися в

Аналітики «Слова і Діла» відстежили обіцянки мерів великих міст України щодо збереження тепла та запуску енергозбереження.

Зараз найбільше невиконаних обіцянок на цю тему зафіксовано в мера Сум Олександра Лисенка – їх у нього п’ять. Найяскравішою з них була обіцянка знизити вартість встановлення лічильників до 10% від їх ціни за рахунок міської влади й теплопостачальних компаній, яке він дав ще в травні 2015 року. В результаті ані з міського бюджету, ані з боку компаній жодних коштів на це не виділялося.

Також за Лисенко значаться ще чотири невиконаних обіцянки зразка 2015-го року щодо «енергоефективної реновації» шкіл та садочків, які були провалені ним за термінами – до кінця року роботи не були проведені. Заради справедливості варто зазначити, що в 2016 році в одній зі шкіл провели капремонт системи опалення, а іншу – утеплили.

Лисенко запевнив, що сумчани за встановлення лічильників будуть платити не більше 10% їх вартостіСказано 12-го травня 2015-го р. Статус обіцянки:НЕ ВИКОНАНО

Крім того, в Лисенка є дві виконаних обіцянки на тему. Зокрема, він виконав своє зобов’язання про те, що місто знайде гроші на встановлення теплових лічильників у багатоквартирних житлових будинках.

Джерело: Слово і діло.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: