Реклама
Керама Хит

Смерть під тролейбусом у Сумах: у суді розкрили інформацію з “чорної скриньки”

Суспільство | 11:56, 15.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Слухали свідка –  у справі про смерть студентки під колесами тролейбуса. Сьогодні на засідання з’явилися всі сторони, крім захисника потерпілої. Суддя вирішив слухати справу без нього. Свідок – це слідчий. Він займався цієї аварію  – виїжджав на місце події. Його допитують з приводу «чорної скриньки», що має тролейбус.

Олександр Зиненко – свідок зазначає: “При огляді бортового самописця було зафіксовано, що в день ДТП відобразились помилки: перша про перепад напруги, та, що водій намагався почати рух з відкритими дверимаексперт Гордійчук зазначив, що самовільне відкриття дверей під час руху у  зв’язку з програмними помилками є неможливиму разі, коли дана система відключена перемикачем «дозвіл руху з відкритими дверима» тоді система не вважає за помилку і це цілеспрямовані дії водія по відключенню і воно не фіксується”.

В’ячеслав Осмоловський – захисник обвинуваченого після допиту свідка заявив: “На наступний раз я просив би продовжити допит цього свідка, а також провести одночасний допит цього свідка зі свідком Гордійчуком”.

Прокурор Сумської місцевої прокуратури Ігор Шаповал додав, що він хоче заявити клопотання про зміну порядку, однак вважає за необхідне закінчити допит свідка.

Суддя у зв’язку з завершенням процесуального часу, відклав слухання на узгоджену дату. Додам, справа стосується аварії на проспекті Лушпи, що сталася у лютому 2016 року. Тоді під колесами тролейбуса загинула студентка. Серед обвинувачених – водій тролейбусу, начальник служби руху комунального підприємства «Електроавтотранс», а також працівник управління капітального будівництва Сумської міської ради.

UA Суми

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: