СумБуд

“Снайпер поліції” вийшов у Сумах

Суспільство | 15:30, 3.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Книга “Снайпер поліції” вийшла у Сумах. Над навчальним посібником працювали Олексій Потапов та Роман Калініченко.

У книзі «Снайпер поліції» розкривається не тільки технічна складова стрілецької підготовки, а й, разом з описом видів тактичного й “оперативного” маскування поліцейського снайпера для роботи на малих дистанціях в умовах значної щільності скупчення цивільних осіб.

У навчальному посібнику не тільки показані можливості використання снайпера в різних ситуаціях, але так само розкривається проблематика і помилки сучасних видів підготовки, застосування поліцейських снайперів, відсутність чітких інструкцій для командного складу по керівництву діями снайперських і контрснайперських груп під час проведення спеціальних операцій.

Книга створена через відсутність методичних посібників з підготовки патрульних поліцейських, щодо захисту громадян від раптового снайперського вогню під час проведення масових політичних або розважальних заходів, способах захисту і евакуації людей, превентивні заходи протидії снайперу терористів.

В основу базової стрілецької підготовки снайперів поліції лягла програма підготовки армійських снайперів РККА СРСР періоду 1941-43 року, яка ґрунтується на досвіді Другої світової війни і, зокрема, вуличних боїв в Сталінграді. Допрацьована з урахуванням сучасних вимог, програма підготовки снайперських і контрснайперських груп поліції буде представлена ??керівництву МВС та інших силових відомств України для розгляду та можливості використання в бойовій практиці чинними структурами штурмових і оперативних підрозділів, навчальних центрів Національної поліції і Національної Гвардії України.

При підготовці книги був використаний практичний досвід снайперів, які діяли під час Другої світової війни, а так само оперативно-бойова практика роботи поліцейських снайперів різних країн світу. Мова викладу матеріалу навчального посібника «Снайпер поліції» – російська. Це пов’язано виключно з тим, що до теперішнього часу в Україні відсутній офіційно затверджений військовими і силовими відомствами «Словник зброярських термінів», що в поточний період часу ускладнює переклад видання на українську мову з використанням офіційної збройової термінології в області снайперської зброї.

Довідка про авторів:

Олексій Потапов — підполковник міліції у відставці, майстер спорту зі стрільби, інструктор антитерористичної та спеціальної операції 1994-2009 років, автор книг “Мистецтво снайпера”, “Стрільба з пістолета”. Практика СМЕРШ”, “Тактична стрільба”, “Тактика антитерору”.

Роман Калініченко — капітан поліції у відставці, інструктор з бойової підготовки ЗМШР “Беркут”.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: