Керама Хит
Керама Хит

Сьогодні у Сумах Аграрна партія провела флешмоб у вишиванках на захист землі

Події, Суспільство | 15:39, 18.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

До Дня вишиванки біля пам’ятника Тарасу Шевченку у національному вбранні зібралися представники Аграрної партії. У такий спосіб партійці вирішили привернути увагу до теми, яку сьогодні широко обговорюють у різних колах, щодо можливого скасування мораторію на продаж землі. Як відзначив голова обласної партійної організації Сергій Карпенко, це свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури, що увібрало традиції минулого, сьогодення і майбутнього для кожного свідомого українця. “У День вишиванки ми згадуємо свій генетичний код і своє коріння, наші витоки і наші національні особливості, що передаються із покоління в покоління. В цей день ми говоримо про збереження не тільки національних традицій, а й головного національного скарбу – землі. Ми категорично виступаємо проти відміни мораторію на продаж землі, допоки не буде проведена повністю земельна реформа”, – заявив Сергій Карпенко.

Водночас і голова міської організації Аграрної партії України Олександр Третяк підкреслив, що сьогодні реформа має торкнутися і чиновницьких органів, які займаються питаннями обігу земель, таких, як, наприклад, Держгеокадастр, де замішані корупційні схеми і таємні домовленості. Олександр Третяк: «Спочатку необхідно забезпечити роботу відкритого реєстру прав власності на землю, проведення інвентаризації земель за формами власності та суб’єктами господарювання. Встановити обмеження щодо площі земель, яка може перебувати у володінні однієї особи, в обробітку та в оренді одного землекористувача. Встановити кваліфікаційні та фахові вимоги до осіб, які беруть в оренду чи прагнуть обробляти землю».

Керівник проектів і програм центрального апарату Аграрної партії України Оксана Мусієнко говорить, що День вишиванки – це свято української традиції і культури, і основною частиною нашої культури було оброблення землі, однієї з найкращих по родючим властивостям землі в світі. Україна завжди була передусім аграрною державою, завдяки землі виживали в роки війни та голоду. Тому сьогодні вкрай важливо впровадити нормальну земельну реформу і лише після цього скасовувати мораторій, неприпустимо продавати землю зараз. Як вона повідомила, Аграрна партія України напрацювала 16 кроків земельної реформи і вимагає, щоб її розглянули Президент і парламент.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: