Реклама
Керама Хит

«Соціальна справедливість» це постiйна допомога знедоленим

Суспільство | 20:00, 18.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Обездолені продовжують відчувати підтримку ГО «Соціальна справедливість «Совість»

Осучаснення виплат на 200 чи 500 гривень призводить до ще стрімкішого зростання цін на продукти, пальне, медикаменти та одяг. В силу цих обставин сумська команда волонтерiв «Соціальна справедливість» продовжує допомагати обездоленим, роздаючи комплексні обіди в костелі Благовіщення Пресвятої Діви Марії.

 «Сумська команда вирішила взяти опіку над знедоленими громадянами на постійній основі. Саме тому наші благодійні акції не є разовими, бо ми чудово розуміємо, що чимало сумчан опинилося за межею бідності. Адже, зарплати та пенсії мінімальні, а рахунки за комуналку надходять колосальні. Тому ця верства населення вимушено перетворюється в боржників, аби купити найнеобхідніше  –  хоч найдешевшу їжу та ліки. Аби покращити ситуацію  – ми робитимемо усе, що від нас залежить. І закликаємо до цього інших» ,  – говорять волонтери «Соціальна справедливість «Совість».

Представники громадської організації твердять, усі акції започатковані «Соціальною справедливістю» в обласному центрі тривають, щоб досягти максимально позитивного результату для населення.

«До нас приєдналося вже чимало активних громадян нашого міста та громадських организаций,  –  говорить волонтер, – долучайтеся і ви».

Зв’язатися з координатором благодійної акції «допоможи  знедоленим» можна за телефоном 050-808-40-66. Нині обездолені мають потребу в вітамінах, теплому одязі та ліках.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: