СумБуд
СумБуд

Споживач має право: сумчанам повернули 75 тисяч гривень

Суспільство | 13:08, 5.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Із початку року від сумчан  на адресу відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів  надійшло 130 письмових скарг на порушення Закону України «Про захист прав споживачів», розглянуто 138 (включаючи торішні), вирішено на користь споживачів 117 скарг або 85% від розглянутих.

Із загальної кількості одержаних звернень, на першому місці – скарги на неякісно надані послуги або порушення термінів виконання договорів – 48 скарг або 37% від одержаних (проведення гарантійних та не гарантійних ремонтів побутової техніки, мобільних телефонів, виготовлення та встановлення дверей, металопластикових вікон, меблів). Друге місце посіли скарги на неналежну якість мобільних телефонів та побутової техніки – по 15 скарг або 12%. На третьому місці скарги на неналежну якість взуття – 13 скарг або 10% від одержаних та на порушення правил торгівлі – 13 скарг або 10% від одержаних (відмова у проведенні обміну неналежної якості товарів або повернення коштів.)

У результаті розгляду скарг та звернень споживачам повернуто кошти за неналежної якості товари та послуги на загальну суму 74,3 тис. гривень.

Крім того, згідно зі зверненнями споживачів на неналежну якість товарів або не можливість використання товару за призначенням, проведено обмін товарів на суму 123,2 тис. гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: