Реклама
jurotat

Стихійній торгівлі у Сумах загрожують рейди з конфіскацією

 Поделиться

Поделиться в

Товари, які продають у незареєстрованому порядку, будуть конфіскувати. Про це зазначив очільник міста Олександр Лисенко під час апаратної наради.

Як повідомив заступник начальника інспекції Микола Яковенко, за останні два тижні працівники Сумської міської інспекції з благоустрою спільно з співробітниками поліції охорони склали 198 адмінпротоколів, в тому числі 5 — за статтею 160 «торгівля з рук у невстановлених місцях» з конфіскацією товару.

Згідно з українським законодавством, усі товари, що виставлені на продаж на стихійних ринках, мають бути конфісковані. Незважаючи на це, явище незареєстрованих «точок» не стало менш поширеним, оскільки не було складів для зберігання товарів.

«Як відомо,до недавнього часу у інспекції не було можливості конфіскувати товари продовольчої групи, оскільки у неї не було для цього спеціального транспорту і пристосованого місця для зберігання такої категорії товарів. Але тепер ця проблема вирішена — минулого тижня був підписаний договір з КП «Дрібнооптовий», і відразу ж проведена конфіскація баштанних і цукерок», — звітував Микола Яковенко.

Він попередив, що рейди з конфіскацією будуть проводити щотижня як у будні, так і у вихідні дні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: