СумБуд
СумБуд

Студентки СНАУ відвідали Париж

Суспільство | 13:05, 4.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 26 лютого по 1 березня благодійний Фонд Бориса Колеснікова організував поїздку до Франції для студентів, які перемогли у всеукраїнському конкурсі «Агро 2019». Серед тридцяти переможців конкурсу – студенти 18 аграрних ЗВО України, в тому числі і три студентки Сумського національного аграрного університету: Юлія Мірошниченко, Олена Биховець та Юлія Левицька.

Студентки провели в Парижі чотири дні, наповнені новими знайомствами, досвідом і враженнями.

Головною метою поїздки було відвідування міжнародної виставки SIMA 2019, найбільшого в світі форуму сільськогосподарського машинобудування і тваринництва, який раз на два роки проходить в Парижі. Цього року SIMA 2019 прийняла 240 тисяч відвідувачів з 135 країн і 1 800 компаній-учасників з 42 держав. Українські студенти ознайомилися з великою експозицією: технікою спеціального і загального призначення, обладнанням для ветеринарії, молочного та м’ясного скотарства, оснащенням, застосовуваним для вирощування, збору і переробки врожаю, передовими технологіями і рішеннями для аграрного сектора. Юні аграрії вивчили нові породи великої рогатої худоби і сорти рослин, а також програмне забезпечення для різних етапів робіт.

«Ми привезли в Париж кращих молодих аграріїв України, які прийдуть на зміну визнаним фахівцям. Тут вони побачили, що передове сільське господарство у всьому світі є гнучким, експериментальним, фінансово грамотним. Новачки з розумним і творчим підходом – такі, як наші студенти – з легкістю можуть домогтися успіху в цій сфері, і це їх дуже надихнуло на нові ідеї, доопрацювання існуючих проектів стартапів і впровадження їх в нашій країні. Фонд запропонує молодим людям побудувати бізнес і підтримає їх в цьому починанні. Наше завдання – дати шанс і можливість молодим підприємцям заявити про себе і свої бізнес-кейси», – зазначив Борис Колесніков у розмові з переможцями конкурсу «Агро 2019».

Поділилась враженнями від візиту на виставку Олена Биховець студентка факультету економіки та менеджменту Сумського національного аграрного університету: «Особливість SIMA 2019 полягає в тому, що тут представлені пропозиції для будь-яких видів господарства, незалежно від розміру ферми і методів виробництва. Є обладнання та техніка для обробітку ґрунту, збору врожаю, зберігання, транспортування, добрива, насіння, засоби для захисту рослин. Мій конкурсний проект присвячений переробки соєвих бобів, і я побачила на виставці цікаві технології та обладнання, з’явилося багато ідей, над реалізацією яких хотілося б попрацювати хоча б на рівні конкурсних або навчальних проектів».

Багато студентів вперше побували в Парижі. Тому, крім дводенного відвідування SIMA 2019, Фонд Бориса Колеснікова організував для групи прогулянку по столиці Франції та пізнавальну екскурсію з оглядом основних визначних пам’яток. Дівчата побачили Лувр, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Собор Паризької Богоматері, Тріумфальну арку; познайомилися зі своїми майбутніми колегами і зробили багато фотографій на згадку про поїздку.

Нагадаємо, в цьому році конкурс «Агро» проходив вдруге. У першому турі брали участь 1 500 студентів з 20 аграрних вузів. Тридцять переможців проекту Фонд Бориса Колеснікова нагородив поїздкою на міжнародну сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018 у Верону (Італія).

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: