Реклама
jurotat

Сумам загрожує розпуск міськвиконкому і переформатування більшості в міськраді?

 Поделиться

Поделиться в

23 серпня трьома фракціями Сумської міської ради – «Солідарністю», «За Україну!» і «Свободою» було зареєстровано резонансні проекти рішень. Перший проект про розпуск міськвиконкому, другий проект рішення – про звіт всіх заступників міського голови, третій проект рішення – про звіт всіх директорів комунальних підприємств, четвертий проект рішення – про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степана Пака.

Щодо останнього рішення в пояснювальній записці пояснюється, що ще на минулих сесіях рекомендувалося звільнити Пака, проте було дано час на те, щоб заступник міського голови виправився, проте він не зробив належних висновків, відтак і далі стан справ не змінився.

Відтак, назріло найбільш доцільне рішення – відправити Степана Пака у відставку. Вже найближчу сесію, яка відбудеться в середу 30 серпня, в Сумській міськраді може відбутися переформатування більшості, а відтак міськвиконком, як ручний орган міського голови Олександра Лисенка може змінити склад і вийти з-під контролю мера. Отож, чекаємо сесію та слідкуємо за подробицями.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: