Реклама
jurotat

Сумчан кличуть долучатися до всеукраїнської акції «Я складаю сесію без хабарів»

Суспільство | 16:58, 4.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Всеукраїнську акцію «Я складаю сесію без хабарів» проводить всеукраїнська громадська організація «Студентський контроль діє». До участі запрошують студентів ЗВО України.

Метою акції є зменшення рівня толерантності до корупції у сфері вищої освіти під час складання сесії. Ця акція діє на постійній основі вже два роки в більшості регіонів України, про це ГО повідомляє на своїй сторінці у Facebook Студентський контроль діє

Для участі в акції необхідно зробити фотографію з картинками «я складаю сесію без хабарів» та викласти у соціальну мережу з двома обов’язковими хештегами #СКД_сесія_без_хабарів та #назваЗВО.

Акція триватиме до 10 липня включно. Переможців акції буде визначено в трьох номінаціях: — найкреативніше фото, — найбільша кількість фото з одного університету, — унікальна номінація.  Результати будуть оголошені 11 липня.

Усі деталі щодо акції та співпраці можна уточнити в Головного організатора акції — Грабовенко Анастасії за номером +380679723841 або написавши на електронну адресу: [email protected].

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: