Керама Хит
Керама Хит

Сумчан просять повідомляти про зміни, які впливають на призначення субсидії

Суспільство | 22:30, 8.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Отримувачі житлових субсидій мають відразу інформувати департамент соціального захисту населення про всі зміни персональних даних осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, – повідомляє Інфопортал міськради.

Своєчасне інформування про вищевказані зміни дозволить сумчанам забезпечити прискорення призначення субсидії на наступний термін.

Також  громадяни, які вже отримували субсидію, мають повідомляти про зміни у складі сім’ї, про звільнення чи влаштування на роботу, вихід на пенсію, про здійснення одноразової   покупки більше  як на 50 тис. грн.,або про відмову від централізованого опалення і перехід на індивідуальне чи навпаки.

Як зазначають у департаменті соціального захисту населення, будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб повинен надати інформацію про зміни персональних даних осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, з метою подальшої реалізації права на призначення житлової субсидії.

Відповідно до пункту 8 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року, для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи.

Оскільки отримання паспорта громадянина України – це зміни в персональних даних, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, для оперативності отримання інформації про доходи членів домогосподарства від Державної фіскальної служби України при наступному розрахунку субсидії починаючі з травня цього року, отримувачам житлової субсидії необхідно повідомити департамент про зміни персональних даних зареєстрованих осіб, в тому числі прізвищ, реєстраційного номеру облікової картки платника податку, паспортних даних (в тому числі, паспорту громадянина України у формі ID-картки).

Сумчани можуть звернутися у громадську приймальню департаменту соціального захисту населення за адресами: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35 (з понеділка по четвер – з 8:00 до 18:00, y п’ятницю – з 8:00 до 17:00, у суботу – з 8:00 до 13:00) та у віддалених робочих місцях за місцем проживання громадян: м. Суми, вул, Охтирська, буд. 11; вул. Інтернаціоналістів, буд. 21; вул. Романа Атаманюка, буд. 49 А (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, y п’ятницю з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00). 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: