Реклама
Керама Хит

Сумчан запрошують на презентацію книги «Сумщина в боротьбі. Біографії, історії, спогади»

 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Сумах, 14 грудня о 14:00, в обласній філармонії відбудеться презентація книги відомих дослідників історії Визвольної боротьби українського народу першої половини XX століття Романа Коваля, Віктора Моренця та Юрія Юзича «Сумщина в боротьбі. Біографії, історії, спогади», – інформує Сумська ОДА

Книгу видано за кошти обласного бюджету в рамках Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік. Вона розповідає про події Української революції 1917-1920 років та участь у них наших земляків.

У дослідженні вміщено 120 біографій козаків і старшин Армії УНР, які народилися на території Сумської області, а також понад 50 спогадів про їхню участь у Визвольній боротьбі.

Передмову до видання Роман Коваль назвав «Сумщина – земля героїв». І небезпідставно. Адже сини Сумщини різних поколінь це підтвердили своїми подвигами на фронтах боротьби за Самостійну Україну:

«Розгорніть цю книгу. Читайте, радійте, відкриваючи невідомих для себе шляхетних співвітчизників. Відчуйте, яких чудових людей ми земляки! – пише про свою книгу Роман Коваль. – Пишайтеся, що народилися на Сумщині – батьківщині героїв і видатних творців української культури!».

Невдовзі книга «Сумщина в боротьбі. Біографії, історії, спогади» надійде до бібліотек та навчальних закладів області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: