Керама Хит
Керама Хит

Сумчан запрошують пройти військові навчання за стандартами НАТО

Суспільство | 16:31, 17.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Наразі Збройні Сили України набирають контрактників для служби у 30-ій військовій бригаді, у батальйон, який проходитиме підготовку за стандартами НАТО. Контрактником може бути людина від 18 до 60 років.

 “Спочатку бійців цього батальйону навчатимуть українські спеціалісти, а потім й інструктори з НАТО. Контрактники залучатимуться до міжнародних навчань, які проходитимуть на Яворівському полігоні на Львівщині, разом із підрозділами країн НАТО. Ці навчання дадуть можливість нашим військовим підвищити кваліфікацію, опанувати світові стандарти виконання бойових завдань у складних умовах і стати кращими спеціалістами”, -наголосив Сергій Шуляков, тимчасово в.о обов’язки військового комісара Сумського обласного військкомату

Дану інформацію озвучили під час брифінгу.

Часу, щоб стати спеціалістами міжнародного класу, за словами Сергія Шулякова, у військових буде достатньо – понад рік навчання.

Сержант Збройних Сил України Андрій Сайко, який служить у Збройних Силах України за контрактом, розповів журналістам, що має базову освіту юриста. Не думав раніше, що стане військовим, та з березня 2014-го року був призваний по мобілізації, потім підписав контракт. Протягом 2015-2016-х років проходив службу у 30-тій окремій механізованій бригаді у місті Новоград-Волинський.

«Це – одна із найбільш передових та славних своєю історією частин України, – розповів Андрій Сайко. – Умови проживання і забезпечення хороші. Заробітна плата від 7 тисяч гривень і більше, що залежить від вислуги років, військового звання, преміювання тощо. Є гуртожиток для контрактників з кімнатами на дві або більше особи. Дуже гарне місто Новоград-Волинський . А які там розкішні яблуневі сади!»

У частині служить чимало жінок. Вони – замполіти, сапери, психологи, зв’язківці, кухарі – окраса бригади. На військовій службі і дружина Андрія Сайко. Вона – старший лейтенант, працює за контрактом фінансистом. Нещодавно у них в родині сталося поповнення, – повідомляє сайт Сумської ОДА.

«Якщо ти не служив в армії – ти не чоловік, – засміявся він. – Тому я запрошую усіх осіб сильної статі нашої області на службу за контрактом. Гідна заробітна плата, навчання міжнародного класу, хороша фізична форма і військова підготовка – це те, що сьогодні можна отримати  у Збройних Силах України». 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: