Реклама
jurotat

Сумчанам — пішохідна зона від “Євробазару” до вул. Нижньохолодногірської

Суспільство | 15:00, 10.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про обіцянку облаштування пішохідної зони йдеться у відповіді місцевих чиновників на електронну петицію сумчан “Облаштування пішохідної зони від Євробазару до вул. Нижньохолодногірської”.

Нагадаємо, автор петиції Вадим Євтушенко написав: “Дане звернення викликане нагальною необхідністю облаштування пішохідної зони (відновлення дороги з твердим покриттям, усунення провалів пішохідного мосту, встановлення централізованого освітлення) яка з’єднує ТЦ “Євробазар” та вул. Нижньохолодногірська.

Ця пішохідна дорога користується великою популярністю оскільки з’єднує район базару зі спальним масивом через річку Сумка.

На даний час люди користуються ґрунтовою доріжкою та пішохідним містком у вкрай занедбаному стані (є провалля, відсутнє освітлення, біля мосту звалище сміття).

Прошу міську владу звернути увагу на елементарні потреби своєї громади!”

Петицію підтримали 260 сумчан.

На це у мерії відповіли: “Повідомляємо, що в поточному році департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради буде замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту пішохідного мосту, тротуарів та мереж вуличного освітлення від Євробазару до вул. Нижньохолодногірської.

Після розробки зазначеної документації, до профільних депутатських комісій буде направлено відповідний бюджетний запит з подальшим внесенням його на розгляд депутатського корпусу міської ради.

При позитивному вирішенні фінансових питань, роботи по облаштуванню пішохідної зони від Євробазару до вул. Нижньохолодногірської будуть виконані”.

Джерело: tribuna.sumy.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: