Реклама
jurotat

Сумчанам презентували «Зорі у квадраті» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство | 13:21, 10.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

9-го червня у Сумах відбулась дебютна презентація першої поетичної збірки Ольги Ковалевської під назвою «Зорі у квадраті».

Автор розповідає, що у цій збірці — 15 років її життя, а географія її охоплює такі міста як Хмельницький, Київ, Кам’янець-Подільський та Суми.

«Поштовх до поезії мені надала творчість Віри Балдинюк, мистецтвознавця та культоролога. Саме її збірка віршів «Крамничка вживаних речей» вразила мене до глибини душі. Проте, життя проходило у швидкому темпі, я зустрічала цікавих людей: музикантів, літераторів, художників, відбувалось формування мене як особистості — я знаходила частини свого світосприйняття у їхній творчості», — розповідає поетеса.

Ольга Ковалевська 2 роки тому переїхала до Сум із Хмельницького, але перед цим чималий відрізок життя провела у Києві. Проте, не дивлячись на це, дуже любить Суми.

«Коли на «Нову пошту» нарешті прийшли примірники моєї збірки із видавництва — я не могла наважитись відкрити їх, бо це ніби доросла дитина, з якою ти знайомишся вперше… Але вже після того, як я побачила їх, — я і снідала з ними, спала в обіймах і навіть цілувала в деяких місцях», — зізнається автор.

Також Ольга зізналась, що дуже вдячна Мар’яні Савці — людині, яка повірила у неї, коли сама Ольга не була впевнена у своїх силах. Символічне значення у книжці несе оформлення — вона проілюстрована колажами, які створили знайомі та друзі поетеси. Зараз оригінали колажів експонуються в інсталяції «Музей підсвідомості», що є своєрідним просторовим арт-продовженням книжки.

Наталія Тарковська

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: