СумБуд
СумБуд

Сумчанам розкажуть, як реагувати на насилля над дітьми

Суспільство | 21:24, 22.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбудеться круглий стіл на тему “Реагування на випадки насильства над дітьми”. Організовує захід Клініка дружня до молоді дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди та Приймальня УГСПЛ м. Суми

Значна кількість дітей по всьому світі не тільки зазнають негативного впливу через війни, економічні проблеми та неефективні політичні рішення, але й відчувають на собі негайні та довготермінові наслідки насильства та нехтування. Дослідження в різних країнах світу обґрунтовують визнання шкідливими деяких з існуючих виховних та суспільних практик. З’являється все більше знань, які допомагають спланувати діяльність з профілактики фізичних та емоційних ушкоджень дітей, що потім впливали б на них протягом усього життя. Одночасно з цим, посилюється міжнародний рух у підтримку дітей, – зауважують організатори.

Фахівці, які працюють з дітьми, мають враховувати у своїй практиці вплив різних культур, підходів до виховання, законодавства, пише Трибуна.

Як реагувати та протидіяти насильству над дітьми: учасники заходу мають розробити реальний механізм співпраці та перенаправлення, який забезпечить негайне реагування на кожний з випадків в родинах та освітніх закладах, щоб якісно працювати та діяти в інтересах дітей.

На круглий стіл до обговорення проблеми запрошуються представники державних установ, лікарі, поліції, фахівці регіонального та місцевих центрів БПД, правозахисники, журналісти, громадські організації.

Захід відбудеться у вівторок, 23 жовтня, у Клініці дружній до молоді (вул. Івана Сірка, 3). Початок о 13:00.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: