Реклама
jurotat

Сумчанам страшно ходити ввечері стежками скверу «Дружба»

Суспільство | 19:05, 3.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

В історичній частині міста Суми знаходиться сквер «Дружба», який розташований між проспектом Шевченка та вулицею Горького. Він є улюбленим місцем для прогулянок молодих матусь з дитячими візочками та закоханих парочок. Через сквер вранці йдуть на роботу або до зупинок громадського транспорту. Ввечері його стежками повертаються додому.

З початком осіннього періоду гострою проблемою для мешканців мікрорайону стало питання освітлення скверу «Дружба» у вечірній період, коли з 14 ліхтарів працює лише чотири. Люди вимушені йти довгою дорогою навкруги через провулок Красовицького, остерігаючись темноти та компаній, які вживають алкоголь, — пише на сайті електронних петицій сумчанин Владислав Котляр.

За його словами неналежний стан скверу «Дружба», в якому постійно темно, захаращено та навіть мешкають бомжі, викликає заслужені зауваження серед населення. Відсутність освітлення та працюючих ліхтарів призводить до збільшення ризиків для життя та здоров‘я громадян, посиленню криміногенної ситуації в місті, випадків вживання алкоголю та наркотиків особливо серед молоді.

Сумчани сплачують податки та мають право на безпечний відпочинок, освітлені вулиці, сквери та парки, а також на звернення уваги до їх проблем з боку міської влади. На відміну від великих парків, таких як Дитячий та Міський, відновлення освітлення в сквері «Дружба» не вимагає великих витрат коштів міського бюджету.

Звертаємось до міського голови Олександра Лисенка, депутатів Сумської міської ради з проханням та вимогою вжити невідкладних заходів щодо відновлення освітлення скверу «Дружба», ремонту зламаних ліхтарів та забезпечення безпеки та комфорту сумчан, — зазначає стурбований питанням безпечності сумчан автор петиції.

За три дні петицію підписали 36 осіб з 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось: 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: