Реклама
jurotat

Сумчанам — учасникам АТО виплатять матеріальну допомогу

Суспільство | 12:30, 16.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. 15 серпня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

На розгляд комісії подано 3 заяви з пакетами документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

Рішенням комісії прийнято надати матеріальну допомогу 2 постраждалим, один пакет документів повернутий постраждалому на доопрацювання.

Кошти на рахунки одержувачів будуть перераховані після надходження асигнувань.

Загалом з початку 2017 року надано допомогу 11 сім’ям загиблих та 71 пораненому при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 2,7 млн. гривень, 11 сімей загиблих отримали допомогу на поліпшення матеріально-побутових умов проживання на суму  317,3 тис. гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: