Реклама
Керама Хит

Сумчанам, які потребують соціальної підтримки, надають безкоштовну юридичну консультацію

Суспільство | 10:29, 20.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Протягом року до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 489 повідомлень від закладів та установ нашого міста про сім’ї, які потребують додаткової уваги з боку соціальних служб, – повідомляє Інфопортал міськради 

Більшість з них були пов’язані з неналежним виконанням батьківських обов’язків з боку батьків, відсутністю належного догляду за дітьми, низьким виховним потенціалом.

Безкоштовна юридична консультація може бути надана як на особистому прийомі юристом, так і по телефону, в екстрених випадках, коли особа не знає як вірно вчинити в тій чи іншій ситуації, а зволікання може призвести до невідворотних наслідків (серед таких випадків може бути вчинення насильства в сім’ї, залишення без житла, особистих речей або інша будь-яка складна життєва обставина, яку не можна подолати самостійно).

Усі послуги, які надаються спеціалістами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є безкоштовними.

Сумчани можуть звертатись за адресою: м. Суми, вул. Нижньохолодногірська, 10, тел.: (0542) 70 – 06 – 09, 65 –50 – 65; з понеділка по четвер з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: