Реклама
Керама Хит

Сумчанам з особливими потребами надають технічні та інші засоби реабілітації

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Особи з інвалідністю, які зареєстровані в Сумах та потребують забезпечення технічними засобами реабілітації, мають звертатись із даного питання до департаменту соціального захисту населення, – повідомляє Інфопортал міськради

До технічних засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, належать протезно-ортопедичні вироби, спеціальні засоби для самообслуговування та догляду, допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому, меблі та оснащення, а також спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

Всіма зазначеними засобами реабілітації забезпечуються інваліди, діти-інваліди та учасники АТО. Ветерани військової служби, органів внутрішніх справ і державної пожежної охорони забезпечуються протезно-ортопедичними виробами, спеціальними засобами для самообслуговування та догляду. Особи похилого віку – протезами верхніх та нижніх кінцівок, допоміжними засобами для самообслуговування та догляду. Жінки після мастектомії та з вродженими вадами молочних залоз забезпечуються протезами молочних залоз, ліфами для їх кріплення, ортезами на верхні кінцівки та компресійними рукавами.

Потрібні заява та комплект документів. Зокрема для забезпечення технічними засобами реабілітації обов’язковими є рекомендації, зазначені в індивідуальній програмі реабілітації, висновки лікарсько-консультативної комісії чи військово-лікарської комісії.

Окрім того, особи з особливими потребами із направленням, виданим органом соціального захисту населення, можуть особисто звернутися до вибраного ним підприємства для замовлення колісного крісла. Підбір технічних засобів реабілітації проводиться лікарем або реабілітологом підприємства.

В окремих випадках особи із особливими потребами можуть отримати технічні засоби реабілітації в пункті прокату в територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» за адресою: вул. Інтернаціоналістів, 18. Тел. для довідок: 32-67-03, 32-77-74.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до департаменту за адресою: вул. Харківська, 35, каб. 126 та за тел.: 32-76-05.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: