Реклама
jurotat

Сумчани доведені до відчаю через сморід на Тополянській

Суспільство | 08:30, 9.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Забруднене повітря. Мешканці мікрорайону, який сумчани поміж собою називають «Тополя», скаржаться на викиди від місцевих підприємств.

Галина Савченко у цьому мікрорайоні мешкає близько півстоліття. Торік почала відчувати, що його екологія змінюється:

Цілий рік ми вже відчуваємо цей запах, навіть не запах,а сморід. Виходиш на вулицю, вдихаєш, і відчуваєш цю кислоту у шлунку»- жаліється жінка.

Жителі мікрорайону скаржаться на постійні викиди. На що у Держекоінспекції повідомили: підприємства у тому краї востаннє перевіряли на вміст викидів у серпні цього року.

За інформацією начальника Сумського гідрометцентру, проби повітря у місті беруть 4 рази на добу на трьох постах. Помісячно складають звіти. Що стосується серпня, тоді у Сумах фіксували перевищення вмісту діоксиду азоту – майже у два рази та формальдегіду – в одну цілу і дві десятих рази, були викиди оксиду азоту та оксиду вуглецю.

Мікрорайон Тополянської – це колишнє село Тополі – яке додалося до складу міста Суми у 20-30 роках 20 століття. Перші ж поселення у цьому районі датуються у 8-10 століттях. Тут було городище сіверян.

Промислові майданчики, згадує Марк Берфман, на Тополянській почали будувати з кінця 60-х на початку 70-х років минулого століття.

Нині промислова зона у районі Тополі – це близько 30 гектарів.  Всього місто Суми займає 95 квадратних кілометрів або 9,5 тис. гектарів.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: