Реклама
jurotat

Сумчани не поспішають до лав Збройних сил України

Суспільство | 15:00, 27.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цієї осені повістки отримали 4 тис 165 осіб, що підлягають призову. З них до військового комісаріату прибуло лише 843 особи. Медична комісія визнала придатними 35 осіб, ще 40 проходять дообстеження. Відстрочку у зв’язку з навчанням отримала 591 особа.

Про хід осіннього призову сьогодні, 27 вересня, розповів військовий комісар Сумського міського військового комісаріату Андрій Холопонін.

Він в котре наголосив, що строковики не залучаються до проходження служби в зоні АТО. Їм виплачується матеріальна допомога в розмірі 2-х мінімальних заробітних плат, на весь час проходження служби за солдатом зберігається його робоче місце та заробітна плата. Ці виплати проводяться коштом державного бюджету, роботодавець не зазнає збитків.

Андрій Холопонін також розповів, що ті, хто пройшов строкову службу у разі необхідності можуть виконувати завдання по захисту держави значно ефективніше, ніж ненавчені солдати.

Ненавчений військовослужбовець – це біда для нього самого і для держави. АТО це показало”, – сказав військовий комісар,- “Ще є час переглянути свою позицію, обговорити все у сім’ї”.

Планове завдання на осінній призов для Сум складає близько 100 чоловік. З особами, що ухиляються від служби проводиться передбачена законом робота. Наразі поліція розшукала 20 чоловік, котрих було притягнуто до адміністративної відповідальності. До кримінальної відповідальності притягнуто 1 особу. Проте, до такої відповідальності силовики вдаються рідко. В більшості випадків проводять роз’яснювальну роботу.

Трибуна

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: