СумБуд
СумБуд

Сумчани презентували свої цікаві проекти – можуть з’явитись “Джазовий фестиваль” та нові людські ресурси

 Поділитися

Поділитися в

Багато ідей, але мало можливостей – ця проблема спіткає ледве не кожного автора будь-якого проекту. З метою розвитку нових перспектив у культурній, суспільній, оздоровчій, туристичній, бізнес –сферах у «Розумному хабі» була проведена презентація «Агенції регіонального розвитку»

19 червня представники різних сфер діяльності запропонували свої проекти до втілення. Так, Ольга Ковалевська має на меті розвивати культурне життя Сумщини, а саме відкрити школу джазу та сучасної музики та організувати щорічний джазовий фестиваль, співпрацюючи з польськими містами та Західною Україною. Цікавим є те, що школа розрахована на необмежену аудиторію, тобто навчатися можна у будь-якому віці, незалежно від наявності музичної освіти.

«Джазовий фестиваль – масштабний захід, який створить імідж міста та долучить до музичного розвитку сумчан», – наголосила автор проекту.

Олег Туляков представив способи досягнення стабільності шляхом аналізу можливостей та перспектив розвитку держави в економічній, політичній, суспільній сферах. Організація «Фонд регіональних досліджень» займається розробкою та реалізацією програм сталого розвитку Сумщини: здійснює пошуки точок росту в районах та створює економічні прогнози щодо майбутнього певних проектів, спираючись на історичні передумови та аналіз природних і людських ресурсів.

Щодо інновацій в оздоровчій та бізнес-сферах Сумщини Чемелюх Олександр має у проекті програму розвитку бджільництва та вироблення екологічно чистої продукції.

Різноманітність ідей представників проектів об’єднала у відкритті нових перспектив та можливостей завдяки презентації. Для подальшого розвитку та реалізації автори програм отримають фінансову та організаторську підтримку від учасників агенції регіонального розвитку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: