Реклама
Керама Хит

Сумчани пропонують висадити у сквері “Щастя” алею рослин виду Ginkgo biloba

Суспільство | 07:30, 13.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Відповідна пропозиція з’явилася на сайті електронних петицій. Її автор Анастасія Антоненко стурбована екологічною ситуацією Сум, і вважає, що висадка алеї рослин виду Ginkgo biloba зменшеншить негативні  наслідки від підприємств-забруднювачів повітря у місті:

У сквері біля “МАКДОНАЛЬДСА” необхідно висадити алею реліктових рослин виду Ginkgo biloba.На сьогодні по місту Суми ми маємо 54 підприємства, що є основними забруднювачами. Якщо порівнювати показники 2016 та 2017 років, обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення зросли. Вони склали трохи більше 7 тис тонн, зафіксовано збільшення викидів – забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел на 555 т, що складає 8,6% до 2015р. На сьогоднішній день по місту ми маємо трьох основних забруднювачів повітря. Це ТОВ «Сумитеплоенерго», частка шкідливих викидів якого становила 3,4 тис тонн. На другому місці ПАТ «Сумихімпром» – 2,1 тис. тонн. Трійку лідерів замикає Сумське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів, на його рахунку близько 480 т. Обсяги викидів діоксину вуглецю від стаціонарних джерел забруднення склали майже 732 тис. тонн, зафіксовано збільшились на на 102 тис. тонн, або на 16% у порівнянні з 2016 роком.

Актуальність цієїї теми полягає в тому, що недостатнє дослідження та діагностика екологічного стану регіонів призводить до еколого-демографічних проблем, лімітує можливості економічного та соціального розвитку крупних промислових регіонів та міст. Саме тому слід значно підвищити рівень контрольованості екологічної ситуації для зменшення негативних наслідків.

Для вирішення цієї проблеми ми звертаємося з пропозицією створити алею гінкго дволопатевого в місті Суми. Так як гінкго дволопатеве цінне дерево за багатьма показниками. Його доцільно використовувати при озелененні територій, адже гінкго очищує повітря киснем та сприяє покращенню кисневого балансу навколо прилеглих територій, – пише автор петиції.

Станом на 12 грудня петицію підписали 18 осіб з 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось: 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: