Керама Хит
Керама Хит

Сумчани пропонують владі перейняти європейський досвід при будівництві тротуарів та велосипедних доріжок

Суспільство | 16:30, 9.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Відповідна пропозиція з’явилась сьогодні на сайті електронних петицій. Її автор наголошує на тому, що перейняття європейського досвіду дасть змогу підняти рівень пішохідної та новонародженої вело-інфраструктури міста:

Зі слів представників міської влади, 2018 рік буде пріоритетним для будівництва і реконструкції тротуарів і велосипедних доріжок в нашому місті.

Пропоную перейняти найкращий європейський досвід при будівництві і реконструкції тротуарів, велосипедних доріжок: треба робити тротуари і велосипедні доріжки “піднятими” (на рівні тротуару / велосипедної доріжки) в місцях їх перетину з проїжджою частиною в житловій зоні, в’їздах до прибудинкових територій та зон відпочинку. Приклади на фото.

Що це дає:
1) в негоду тротуар / велосипедна доріжка залишається над рівнем дощової води;
2) пішоходам, батькам з дитячими колясками, людям з особливими потребами, велосипедистам не потрібно кожні 50-100 метрів долати штучні перепони у вигляді калюж чи бордюрів;
3) водії витримують швидкісний режим на в’їздах до прибудинкових територій.

Закладення цієї вимоги перед початком будівництва чи реконструкції не потребує значних вкладень коштів, але дозволить значно підняти рівень пішохідної та новонародженої вело-інфраструктури міста.

На додаткових фото розглянуто вже виконану реконструкцію тротуару на парній стороні вул. Герасима Кондратьєва від будинку № 122 до Ремвзуття: на відстані 500 метрів замість 5 штучних перешкод могла бути суцільна вело-пішохідна доріжка. Зараз вже нажаль, – пише Андрій Дейнека, автор петиції.

До кінця збору підписів залишилось 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: