Реклама
Керама Хит

Сумчани з інвалідністю та учасники АТО можуть обирати санаторій (список закладів)

Суспільство | 07:22, 15.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Особи з інвалідністю та учасники АТО при забезпеченні санаторно-курортними путівками вільно обирають санаторно-курортний заклад у відповідності до медичних показань.

Міністерством соціальної політики України визначена гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування, яка у 2017 році становить:

для інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства – 5 250 грн. (без ПДВ),

для учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції – 6300 грн. (з ПДВ),

для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 18217 грн. (без ПДВ),

для громадян, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи (за винятком осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 4691 гривень.

У разі, коли вартість санаторно-курортного лікування в обраному санаторно-курортному закладі перевищує граничний розмір вартості путівки, особою з інвалідністю чи учасником АТО здійснюється доплата цієї різниці за рахунок власних коштів.

На 2017 рік для оздоровлення передбачено:

для осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства – 868100 грн.,

для учасників бойових дій з числа учасників АТО – 189000 грн.,

для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 491900 грн, – повідомляється на Інфопорталі Сумської міської ради.

Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для осіб з інвалідністю становить 18 днів, для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 35 днів.

Наразі послуги санаторно-курортного лікування для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку надають п’ять санаторіїв: ДП «Санаторно-курортний комплекс реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» (Донецька обл.), ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (Одеська область), ДП «Південь-Курорт-Сервіс «Санаторій «Оризонт» (Одеська область), ТОВ «Санаторій «Арктика» (Запорізька область), ТОВ «Санаторій «Борисфен» (Миколаївська обл.).

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: