Реклама
jurotat

Сумчани збирають підписи, аби заборонити підліткові «збори»

Суспільство | 14:25, 27.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Стоп безладу! Негайно ліквідувати та заборонити небезпечні угрупування підлітків».

«Нажаль, як от і у 90-ті роки, у нашому місті є купа небезпечних підліткових(та не тільки) угрупувань (Роменські, Черепінські, Бауманські та інші), які ніяк не дають спокою порядним громадянам нашого міста.

Щотижня представники цих груп нібито тренуються в одному з парків та пропагують здоровий спосіб життя, але за усім цим стоять побори для керівників кожної з них, фізичні розправи та суцільні безлади.

Деколи, просто серед дня, можна побачити випадки приниження, загроз, насильства щодо тих, хто не приєднався до жодної з цих груп.

Отож, прошу негайно вжити усіх можливих заходів для ліквідування та недопущення повторному формуванню зазначених вище угрупувань, так як для когось це спосіб заробітку, а для когось неможливість безпечно пересуватися містом», — пише авторка петиції Шумаль Галина Олександрівна.

Дата початку збору підписів: 27 червня 2018 р. До кінця збору підписів залишилось: 45 днів. Станом на 27 червня петицію підписали 5 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: