Реклама
jurotat

Сумчанин став головою Ради прокурорів України

Суспільство | 18:12, 29.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Генеральній прокуратурі України протягом двох діб на першій всеукраїнській конференції прокурорів 464 делегати зі всієї України обирали учасників прокурорського самоврядування.

Із 64-х бажаючих стати членами Ради прокурорів України було обрано 11 прокурорсько-слідчих працівників. У четвер, 27-го квітня 2017-го року, на організаційному засіданні зі свого складу шляхом відкритого голосування головою Ради прокурорів України строком на 5 років обрано представника Сумщини – Михайла Місюру, який обіймає посаду слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області.

«Прокурорське самоврядування абсолютно новий етап діяльності відомства. Відтепер Рада прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів стоятимуть на сторожі захисту законних інтересів працівників прокуратури та будуть вирішувати кадрові та дисциплінарні питання. Тож сподіваюсь, що органи місцевого самоврядування гідно виконуватимуть покладені на них обов’язки, а наш колега Михайло Місюра, якого обрано головою Ради прокурорів України, дотримуватиметься чіткої та принципової позиції при прийнятті рішень, які впливатимуть на долі людей», – зазначив прокурор Сумської області Віталій Матвійчук.

Згідно з положеннями Закону на вирішення Ради прокурорів України покладається питання рекомендування призначення та звільнення прокурорів з адміністративних посад, впровадження заходів щодо забезпечення незалежності прокурорів, соціального і правового захисту прокурорів, їх сімей тощо.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: