Керама Хит
Керама Хит

Сумчанка покинула проект “Від пацанки до панянки”

Суспільство | 22:30, 11.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Учениця Карина Кравченко не доклала зусиль ні на одному з випробувань, і це стало причиною виключення.

Восьмий тиждень в Школі панянок присвятили боротьбі з несмаком. Учениць навчали не тільки красиво і правильно одягатися, а й презентувати себе. Чи не впоралися з цим кілька пацанок, але менше всіх зусиль, на думку викладачів, доклала Карина.

– Маючи такі природні дані, вона могла взагалі перемогти, але недостатньо розкрилася, – озвучив рішення всіх керівників Школи панянок Андрій Бурлуцький. – У Карини багато психологічних затискачів, які переходять в тілесні. Наприклад, вона постійно сутулиться. Карина, на жаль, зупинилася в своєму розвитку, і не захотіла розкриватися. Вона чомусь переконана, що може зганьбитися, якщо відкриється.

Єдиним завданням, з яким впоралася пацанка, став нічний шопінг. Ні на конкурсі краси, ні на вечері з Вадимом Олійником Карина ніяк себе не проявила.

– Я закрита людина. І не буду приховувати, що часто соромлюся, – зізналася пацанка. – На все Божа воля. Не знаю, що ще сказати …

Чи згодна Карина з рішенням керівників Школи, і як живе зараз можна буде дізнатися вже в п’ятницю, 13 квітня, о 15:00 під час онлайн-конференції на сайті Нового каналу, – повідомляє прес-служба.

Карина Кравченко народилася в 1997 році (21 рік) в місті Суми, Україна.

До того, як стала відомою, дівчина жила в обласному центрі Сумської області України. Життя в багатодітній родині виявилося важким – 27 дітей виховувати складно.

Крім того, батьки Карини були їй не рідні. Дівчина з раннього віку вміла за себе постояти, не дивлячись на те, що мала багато братів і сестер. У шкільні роки дитяча жорстокість навчила Карину захищати себе. Діти не сприймали її як одного через колір шкіри. Бойова мулатка в свої 21 рік уже мала приводи в міліцію. Так само винесено вирок: 2 роки умовно. Агресія стала звичною частиною життя дівчини.

Карина Кравченко стала учасницею українського телевізійного шоу на «Новому каналі». Проект відомий тим, що допомагає дівчатам не тільки змінити свою поведінку і зовнішність. Група педагогів і психологів протягом усього сезону працює з дівчатами і допомагає впоратися з накопиченими проблемами і комплексами. Хороше життя не приведе дівчину до такої поведінки і способу існування.

Дійшовши до фіналу, учасниці не тільки перетворюються, вони знаходять сенс життя і натхнення. Програма відома так само за межами України і має російський аналог. Дівчина прийшла на проект «Від пацанки до панянки» з метою змінити себе, навчиться бути жіночною. За її долею і шляхом до фіналу по всій країні стежить чимало дівчат, які так само, як і вона хочуть змінити своє життя на краще.

Так само дівчина помічена в телепрограмі «Стосується кожного».

На даний момент у Карини є 3х-річний син. Саме заради своєї дитини дівчина зважилася піти на проект. Дівчина мріє, щоб її синові було не соромно йти з мамою за руку і хоче, щоб її сім’я пишалася нею. Про своє особисте життя говорить мало, є чоловік.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: