СумБуд
СумБуд

Сумчанки зіграли в гру “Бути жінкою”

Суспільство | 22:29, 6.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Які стереотипи заважають жінкам бути рівноправними членами суспільства? Зрозуміти це покликана настільна соціальна гра «Бути жінкою», яку сьогодні презентували в Сумах.

Презентація відбулася в рамках всеукраїнських днів проти насильства, які триватимуть до 10 грудня. Гра розроблена благодійним фондом Stabilisation Support Survices за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

Ігрове поле, фішки, картки – елементи соціальної настільної гри такі ж як звичайної, але з антидискримінаційним змістом. Як розповіла організатор презентації Оксана Іванцова, гравці мають можливість дізнатися, з якими перешкодами стикається жінка на шляху до мети в сучасному суспільстві.

Оксана Іванцова – радниця з питань внутрішньо переміщених осіб в Сумській області, розповіла: “Кожен з гравців обирає таку картку і виконує роль цієї жінки, яка позначена на цій картці. Жінки дуже різні, картка склалася на реальних історіях. Може випасти будь-яка картка, можна бути літньою жінкою, або жінкою з інвалідністю, або військовою. І ця жінка має пройшовши певний путь на ігровому полі, досягти цілей. Цілі прописані тут. На своєму шляху вона може стикатися з перешкодами. Перешкодами будуть якраз стереотипи, з якими стикається жінка. І також будуть клітини, які навпаки будуть допомагати”.

Зіграти в гру «Бути жінкою» прийшли студенти Сумського педуніверситету. Викладач педуніверситету Людмила Пономаренко каже, що навчає студентів бути гендерно чутливими.

Людмила Пономаренко – викладач СДПУ ім.Макаренка, зазначила:
“Гендерно чутливі – це коли сприймають чоловіків і жінок в однаковій ролі, не відповідно до їхніх соціальних ролей, які вони мають виконувати, а відповідно до їх здібностей, нахилів, і не дивляться – це чоловік чи жінка, а дивляться, що саме професійно представляє ця людина”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: