СумБуд

Сумчани незадоволені станом закладів охорони здоров`я міста

 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанки «Покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров`я міста Суми»

«Мені, як громадянці міста Суми, не один раз доводилось проходити лікування у закладах охорони здоров`я міста Суми: починаючи від Сумської міської дитячої клінічної лікарні святої Зінаїди (де в минулому році нарешті зробили ремонт та замінили старі радянські ліжка, подушки та ковдри) й у лікарнях для дорослого населення, а саме Гінекологічному відділенні Сумського пологового будинку №1 та в КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1»( в останній цього року). 
Якщо в КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1» хоча б зроблені ремонти в палатах й стоять нові ліжка, але подушки й повдри на них для перебування в стціонарі хворих сумчан й досі радянського зразка (по їх вигляду й користуються ними вже не перший десяток років); то у Гінекологічному відділенні Сумського пологового будинку №1 й досі радянські ліжка із сітки й така сама проблема з ковдрами та подушками. Там лікуються майбутні мами та лежать вагітні жінки на збереженні. 
Пропозиції щодо вирішення до міської влади: 
1) Проінспектувати заклади охорони здоров`я міста Суми та замінити подушки й ковдри. 
2) Виділити кошти на заміну старих радянських ліжок з сітки, на яких лежать хворі люди тижнями у стаціонарах Сум.
3) Розпочати ремонт у Гінекологічному відділенні Сумського пологового будинку №1, адже як би не намагались лікарі своїми силами зробити умови перебування в стаціонарі кращими, без втручання влади та залучення коштів на ремонт ситуація не зміниться. 
Здоров`я – найважливіший скарб людини. Зробіть, будь-ласка, умови перебування в Сумських лікарнях комфортними для жителів міста! 
Додаю фото з Сумської міської клінічної лікарні № 1 зроблені у кінці квітня 2019 року. 
Дякую нашим лікарям і персоналу медичних закладів за їх плідну працю й дбайливе відношення до пацієнтів. Ви справді робите все можливе для скорішого одужання сумчан», – пише Анна Савченко, автор петиції.

Почали збирати підписи 8 травня, а до кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Петицію вже підписали 36 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

MOST
метизная компания
MOST
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: