СумБуд

Сумчани проти платного проїзду для пенсіонерів у час пік

Суспільство | 20:46, 4.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанки «Проти розгляду петиції за встановлення платного проїзду для пенсіонерів за віком в години пік. Надалі продовжити забезпечення підтримки та соціального захисту осіб похилого віку»

«Пропонуємо владі не розглядати петицію №1611 про встановлення платного проїзду для пенсіонерів за віком в години пік.
Безоплатний проїзд для пенсіонерів надає можливості забезпечення підтримки та соціального захисту осіб похилого віку. Це особливо важливо в умовах істотного зменшення пенсійного забезпечення та зростання цін і тарифів. Рівень пенсій повинен відповідати рівню цін і тарифів. Використання пенсіонерами транспорту в якому запроваджено безоплатний проїзд є вимушеним за умов обмеження видів і кількості такого транспорту, бо на маршрутках вони не їздять — дорого та ще й незручно. Наприклад, у Харкові проїзд у маршрутках для пенсіонерів є безкоштовним. Зараз навіть виклик лікаря додому є практично неможливим, то в який же ще час, якщо не зранку їхати до лікаря чи на здачу аналізів. Збережімо для старих і вже не дуже здорових людей ще й можливість пересування.
Питання можливості перевезення пасажирів у години пік треба вирішувати шляхом відповідного коригування графіків руху транспорту КП СМР «Електроавтотранс» в години пік, розвитку і збільшення кількості рухомого складу КП СМР «Електроавтотранс», що безумовно треба вирішувати через витрати бюджету міста та шляхом розвитку міського господарства і в тому числі КП СМР «Електроавтотранс», – пише Павло Сема, автор петиції.

Почали збирати підписи 4 квітня, а до кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Петицію вже підписали 2 особи з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: