СумБуд
СумБуд

Сумчани сумніваються у законності роботи медичних закладів

Суспільство | 08:03, 19.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанина “Перевірка медичних закладів у місті Суми щодо законності побирання коштів з паціентів”

“Пропоную створити комісію за підтримки СМР, з залученням працівників КРУ, інших уповноважених органів та представників громади міста Суми, з метою проведення перевірки медичних закладів міста Суми на дотримання законодавства України щодо надання послух в державних медичних закладах.

Нікому не є таємниця те, що потрапивши до лікарні досить часто доводиться проходити обстеження (УЗД тощо), або робити додаткові аналізи, які з тверджень працівників лікарень є платні. Однак, досить часто гроші приймаються готівкою, без видачі будь-якого документа з призначенням платежу на рахунок, або до каси закладу. На прохання надати якийсь документ з найменуванням послуги за яку треба сплатити, надається квитанція з зазначеною підставою “Добровільне пожертвування” надалі сума платежу (копія однієї з квитанцій додається до петиції). Одразу отримавши таку квитанцію виникає безліч питань, з яких “Чи насправді лікарні м. Суми на стільки недофінансовані ?” “Чи є такі дії представників лікарень законними в розрізі чинногозаконодавства?”

Вбачаючи вищевикладене пропоную провести перевірку медичних закладів щодо дотримання норм чинного законодавства у сфері надання медичних послуг в державних медичних закладах. У разі виявлення порушень з боку працівників медичних закладів, надати правову оцінку, та поновити права пацієнтів.

Також, пропоную провести опитування пацієнтів, що перебували в денних стаціонарах медичних закладів у м. Суми на предмет, які саме послуги надавалися, яка їх вартість, які видані документи. що підтверджують сплату коштів і за що саме”, – пише Андрій Горячий, автор петиції.

Почали збирати підписи 14 листопада, а до кінця збору підписів залишилося 

Петицію вже підписали 102 особи з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: