СумБуд

Сумчанин пропонує радіальну транспортну схему

Суспільство | 11:27, 2.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Для оптимізації роботи КП “Електроавтотранс”, депутатам СМР змінити транспортну схему Сум з діагональної на радіальну».

«Тариф сам до 3 грн не зменшиться, пропоную оптимізувати транспортну схему міста Суми.

Існуюча на зараз діагональна (довгі маршрути через все місто Роменська-Героїв Крут, Ковпака-Хіммістечко, Білопільський шлях-Сумихімпром, Баранівка-Аеропорт, Курська-Баси) схема руху пасажирського транспорту призводить до перевантаження ТЗ, збільшення часу очікування і тарифу перевезення пасажирів КП “Електроавтотранс”.

Пропоную депутатам СМР прийняти рішення про зміну протягом 2019 року схеми руху комунального транспорту міста Суми з діагональної на радіальну (всі маршрути йдуть від окраїн до центру міста, де вже є транспортне кільце (Набережна Стрілки – Набережна Сумки – Героїв Сумщини – Покровська площа) і можливість пересісти на інший напрямок).

Така зміна надасть можливість оптимізувати рух комунального транспорту зменшити час очікування і вартість перевезення пасажирів», – пише автор петиції Дворниченко Володимир Миколайович.

Дата початку збору підписів: 1 квітня 2019 р. До кінця збору підписів залишилось: 44 дні. Станом на 2 квітня петицію підписали 5 осіб з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: