СумБуд
СумБуд

Суми отримають гуманітарну допомогу

Суспільство | 17:30, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Учора, 28 берещня, виконувач обов’язків міського голови Володимир Войтенко, президент об’єднання «Help-Point-Sumy» Маріанне Піффаретті та директор Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола Резнік підписали тристоронню угоду про співпрацю щодо надання гуманітарної допомоги у 2018 році. 

За укладеною угодою у 2018 році Суми отримають гуманітарну допомогу для соціальних та освітніх закладів, проте переважно вантаж буде складатися із матеріалів медичного спрямування.

Зі слів керівника об’єднання Маріанне Піффаретті, у рамках співпраці до Сум прибудуть два конвої, в кожному з них буде сім вантажних автомобілів. У складі вантажу переважно меблі для освітянських та медичних установ міста, шкіл та спеціалізованих закладів, матеріал для пожежно-рятувальної служби тощо.

«Перший конвой доставлять у квітні – вже за три тижні, другий – у вересні», – повідомила Маріанне Піффаретті.

Директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна Кохан також подякувала Маріанне Піффаретті та Миколі Резніку за багаторічне плідне співробітництво.

«Зараз Україна перебуває у полосі колосальних реформ. Реформується галузь освіти та медицини. Місто Суми також не стоїть осторонь цих процесів. І саме в ці сфери гуманітарна допомога надходить в першу чергу. І не зважаючи на те, що зараз змінюється система надання медичної допомоги в цілому, проте питання матеріального забезпечення медичних закладів завжди залишається актуальним. Тому ваша допомога як раз на часі, і ми за це дуже вдячні», – акцентувала увагу у ході зустрічі із благодійницею Антоніна Кохан.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: