Реклама
jurotat

Суми запрошують на Міжнародний форум «IT PEOPLE SUMY – 2017».

 Поделиться

Поделиться в

У Сумах на початку листопада відбудеться Міжнародний форум «IT PEOPLE SUMY – 2017». Цьогоріч до організації такого масового і представницької зустрічі представників ІТ-кампаній, організацій та фахівців долучилася і Сумська міська рада, — йдеться на Інфопорталі мерії.

У рамках форуму передбачено дві дискусійні панелі. Одну з них присвятять IT-рішенням в аграрній сфері. Інша, що має назву «Digital city – DigitalUkraine», стосуватиметься цифровізації суспільства, управління містом за допомогою сучасних технологій тощо.

Крім того, у рамках Форуму заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між Сумською міською радою та Hi-tech office.

Під час обговорення організаційних питань міський голова доручив відповідним службам та підрозділам надати повне сприяння у проведенні заходу, аби він пройшов на високому рівні.

Форум «IT PEOPLE SUMY — 2017» відбудеться 9 листопада на території СНАУ, що по вул. Герасима Кондратьєва, 160. Початок о 10:00.

Його організаторами є Сумська міська рада, Сумський національний аграрний університет, Сумський державний університет та Міжнародна Торгова Палата ICC Ukraine.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: