Реклама
Керама Хит

«Сумигаз» оштрафували на 68 тисяч гривень

 Поділитися

Поділитися в

Таке рішення прийняли на засіданні антимонопольного комітету за скаргою сумчанина Володимира Пономаренка. Останньому у травні цього року відключили газопостачання. Усе через те, що лічильник, який він встановив, за думкою працівників «Сумигазу» не відповідає нормативним нормам, повідомляє UA:Суми.

«Счётчиков других не пускают, счётчик надо ставить только их фирмы «Самгаз», ну ихнего завода, с которым они сотрудничают. И вот уже полтора года я веду войну, и уже от них тоже пострадал. Шесть месяцев без газа вообще в квартире. Я требую от «Сумыгаза», чтобы мне установили счётчик, который сертифицирован в Украине, который они обязаны были поставить ещё в мае прошлого года, когда я обратился” – озвучив свою скаргу Володимир Пономаренко.

 

«Я вважаю, ПАТ «Сумигаз» якщо прийме такі лічильники в експлуатацію – це буде порушення вимог кодексу і безперечно буде в інших споживачів питання, щодо якості обліку усіх споживачів», – каже головний метролог ПАТ “Сумигаз” Дмитро Голубченко.

Упродовж п’яти місяців дії «Сумигазу» розслідували в антимонопольному комітеті. Під час засідання оголосили висновки:

«Було встановлено, що всі дії ПАТ «Сумигаз» були направлені на те, щоб не допустити лічильники роторного типу. Зокрема, застосовувались засоби тиску на споживачів у вигляді відключення не лише квартири абонента, а навіть неодноразове відключення всього будинку. Або наміри відключення. Потім встановлено, що дуже довго затягуються строки прийняття в експлуатацію і взагалі майже неможливо погодити таку документацію на встановлення зазначених лічильників», – зазначила головний спеціаліст відділу досліджень та розслідувань тервідділу Антимонопольного Комітету.

Зазначимо, на даний час у Сумській області близько 74 тисяч абонентів, у яких немає лічильників. Встановити індивідуальні, або загально будинкові, вони мають до 1-го січня 2018 року. Бо, згідно законодавства, якщо це не зробити – газопостачання споживачам припинять.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: