Реклама
jurotat

Сумщина потребує коштів на ліки для хворих на цукровий діабет та ниркову недостатність

Події, Суспільство | 16:06, 10.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сумська обласна рада погодила звернення до Верховної Ради, Кабінету міністрів та Міністерства охорони здоров’я щодо виділення коштів з Державного бюджету України для придбання медичних препаратів хворим на цукровий діабет та хронічну ниркову недостатність.

За дане рішення 7-го липня проголосували 47 із 54 присутніх депутатів.

Цільові видатки на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу обласному бюджету Сумської області на 2017 р. передбачені у сумі 40 млн грн, що становить 73% від потреби на придбання витратних матеріалів, медикаментів та лікарських засобів для лікування цієї категорії хворих (55 млн грн). У 2016 р. на зазначені цілі використано 50,9 млн грн.

На сьогоднішній день в області кількість хворих, які потребують лікування методом гемодіалізу, складає 207 осіб, а середня вартість лікування одного хворого становить 265,7 тис. грн на рік.

Сумська облрада просить ВР, уряд та МОЗ невідкладно винайти можливість для збільшення вказаних цільових видатків медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, — інформує УНІАН.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: