Реклама
jurotat

Сумщині загрожує найвищий клас пожежної небезпеки

Суспільство | 17:50, 15.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

За прогнозами обласного центру з гідрометеорології, в період з 16 по 18 серпня, в лісах південної частини Сумщини, буде спостерігатися надзвичайна (найвищого 5 класу) пожежна небезпека. Збільшується ймовірність виникнення загорання в природних екосистемах, несвоєчасне виявлення яких може призвести до масштабних пожеж.

Рятувальники наголошують: правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для всіх громадян! Перебуваючи в лісовій місцевості, не кидайте недопалки і непогашені сірники. Пам’ятайте, що в пожежонебезпечний період забороняється: розведення багать у лісових масивах, в’їзд в них транспорту, а також куріння. В умовах надзвичайної пожежної небезпеки передбачається введення заборони на відвідування населенням хвойних насаджень.

Порушення цих вимог тягне за собою адміністративну, кримінальну відповідальність і відшкодування винуватцями завданих збитків. Однак рятувальники в першу чергу звертаються до свідомості громадян — з розумінням поставтеся до вимушених заходів і відповідально дотримуйтесь вимог безпеки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: