СумБуд

Сумщина вперше розробить стратегію розвитку за стандартами ЄС

Суспільство | 19:33, 15.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

В області розпочато процес формування проекту стратегії регіонального розвитку Сумщини на період до 2027 року.

Наразі робоча група з розробки Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року готова розпочати свою роботу.

Стратегія регіонального розвитку Сумщини дозволить активізувати економічні перетворення та розвиток територіальних громад регіону, прискорити формування сприятливого середовища життєдіяльності населення та інвестиційної привабливості Сумщини.

Уперше при розробці проекту регіональної стратегії буде використано смарт-спеціалізацію, що дасть можливості створити сприятливі умови для економічної інтеграції із загальним ринком ЄС і забезпечення включеності в глобальні ланцюги доданої вартості. Цей підхід, зокрема передбачає аргументоване визначення суб’єктами регіонального розвитку в рамках регіональної стратегії окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають інноваційний потенціал з урахуванням конкурентних переваг регіону та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.

До розробки проекту стратегії буде залучено широке коло представників експертного середовища та громадянського суспільства, які мають забезпечити відкритість та об’єктивність цього процесу.

Більш детальна інформація щодо розроблення проекту регіональної стратегії (нормативно-правові документи, графік заходів, та ін.) розміщено на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації в рубриці «Стратегії розвитку» розділ «Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: