СумБуд

Сумська “Лавина” залишиться без зупинки

 Поділитися

Поділитися в

Міська влада відповіла на петицію від сумчан «Залишити зупинку на вимогу та регульований пішохідний перехід через пр. Лушпи біля ТРЦ “Лавина”».

З 15 березня петиція зібрала 292 підписи із 250 необхідних.

«Від імені мешканців 8, 9 мкрн та мкрн Еспланада, просимо розглянути питання залишити регульований пішохідний перехід через пр. Лушпи та зупинку на вимогу біля ТРЦ “Лавина”. На даний час цей район дуже активно розростається і цей перехід та зупинка дуже затребувані. За останній час у мкрн Еспланада було введено в експлуатацію 8 нових будинків, а в наступні пару років очікується ще 3-4 будинки, а це тисячі нових мешканців, переважно молодих родин з дітьми. Цей перехід та зупинка найзручніший логістичний вузол у цьому районі: напрямок до зони відпочинку біля озера Чеха, шлях до торгівельного центру та інше. Ми рухаємося у напрямку Європи, так давайте розпочнемо керувати по-європейськи. Доріжки, переходи та зупинки потрібно робити там, де зручно людям, а не владі. У випадку, якщо приберуть перехід, люди все одно продовжать переходити в цьому місці, а це призведе до збільшення ДТП у цьому районі. Дуже просимо почути людей!», – написала Альона Сидора, автор петиції.

Натомість у департаменті інфраструктура міста Сумської міської ради відповіли, що зупинку біля ТРЦ “Лавина” не залишать, а з приводу збереження пішохідного переходу наразі готують проект рішення.

«Повідомляємо, що у зв’язку із введенням звичайного режиму руху пасажирського транспорту, рішенням виконавчого комітету від 21.06.2016 № 335 (зі змінами), відмінено рішення про проміжні зупинки на вимогу. Для забезпечення необхідного рівня безпеки перевезень пасажирів розташування місць зупинок по місту має відповідати вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 р. № 1184. Відповідно до п. 23 вищезгаданої Постанови, місця зупинки автобуса, що здійснює перевезення у звичайному режимі на міському маршруті, встановлюються організатором перевезень з урахуванням вимог Правил дорожнього руху. Назви та перелік зупинок по місту затверджено рішенням виконавчого комітету від 14.08.2018 № 460 (зі змінами), а розташування зупинок погоджено із відповідним підрозділом поліції відповідно до вимог безпеки перевезень. Стосовно збереження регульованого пішохідного переходу через проїзну частину пр. Михайла Лушпи біля ТРЦ «Лавина» інформуємо, що на теперішній час відповідними уповноваженими органами проводиться розрахунок інтенсивності руху транспортних засобів і пішоходів, а також здійснюється аналіз аварійності на зазначеній у Вашій петиції ділянці. Після виконання цих заходів, з метою підготовки відповідного проекту рішення, до виконавчого комітету Сумської міської ради будуть надані рекомендації щодо необхідності розміщення біля ТРЦ «Лавина» світлофорного об’єкту», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, під час засідання комісії було вирішено, що найближчим часом потрібно доопрацювати питання введення додаткової зупинки біля ТЦ «Лавина» в напрямку вул. Героїв Крут.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: