СумБуд
СумБуд

Сумська стоматполіклініка потребує автомобіль для викликів додому до лежачих хворих: питання виділення грошей розглянуть не раніше вересня

 Поділитися

Поділитися в

На засіданні планово-бюджетної депутатської комісії міськради 10 травня Олена Чумаченко, в.о. начальника міського відділу охорони здоров’я, поставила питання про виділення 420 тисяч гривень на купівлю автомобіля для міської стоматполіклініки.

Лікарі-стоматологи обслуговують на дому лежачих хворих пільгових категорій (ветеранів війни та інвалідів), які потребують невідкладної стоматологічної допомоги, в тому числі – хірургічної, але фізично самі не можуть відвідувати поліклініку. Медики виїжджають на будинок з портативними стоматологічними установками. Вага такої установки – 36 кг. Це обладнання неможливо переносити в руках або перевозити в громадському транспорті, адже це не фонендоскоп, який можна просто покласти в сумку … І з кожним роком таких викликів стає все більше: в 2016 році їх було 686, у 2017-му – 829, а за перший квартал 2018 го – вже 213. тобто в 2017-м і першому кварталі 2018 го лікарі міської стоматполіклініки обслуговували в середньому не менше трьох викликів в день.

При цьому у медустанови є єдиний автомобіль – ЗАЗ «Славута», який вже давно відбігав своє (станом на 1 січня 2018 року зношеність – 100%) і практично постійно стоїть на ремонті. До того ж більшість запчастин для цього авто вже не випускаються заводом-виробником.

Голова комісії Володимир Шилов сильно перейнявся: куди ж на даний момент важливіше виділити гроші – на впровадження медреформи або на покупку автомобіля для стоматполіклініки? І з першим-то питанням поки що не розібралися … Однак Олена Чумаченко заперечила, що медреформа, звичайно, на першому місці, але і стоматполіклініку ніяк не можна обійти увагою.

Проте, не дивлячись на стан ситуації, Володимир Шилов заявив, що комісія зможе повернутися до цього питання не раніше вересня, а то і жовтня, тобто за підсумками виконання міського бюджету за дев’ять місяців.

Ваш Шанс

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: