Реклама
Керама Хит

Сумська влада вiдповiла критикам ялинки

Суспільство | 12:01, 10.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

8 грудня, у Сумській міській раді розповіли, чому придбали саме таку новорічну ялинку, яка наразі встановлена на площі Незалежності.

Нова новорічна ялинка була придбана на відкритих торгах через систему “Прозоро”. На торги надійшло всього дві пропозиції: ТОВ “Зірка” запропонувало ялинку за 1 млн 550 тис. грн, а ТОВ “Люм’єр Україна” за 1 млн 542 тис. грн. Згідно з правилами відкритих торгів на “Прозоро” перемогла найдешевша заявка, тобто від ТОВ “Люм’єр Україна” за 1 млн 542 тис. грн.

Про це розповів головний інженер КП «Спецкомбінат» Віталій Бойко. Він також повідомив, що у вартість ялинки входять казкові будиночки, святковий напис, огородження, монтаж та налагодження ілюмінації.

За словами посадовця, на ялинці розміщено 180 світлових фігур, 3 км гірлянд, 1000 м кабелів та спецобладнання, яке управляє світловими елементами. Кожні 20 хв ілюмінація ялинки програє запрограмовану світлову програму з п’яти різних сцен: кожна сцена складається з 30 світлових комбінацій. Ілюмінацію встановила та налаштувала компанія-постачальник. Надалі ялинку передадуть на баланс КП «Спецкомбінат», ілюмінацію буде обслуговувати КП “Міськсвітло”. Гарантійний строк експлуатації ялинки становить 3 роки.

ТОВ “Люм’єр Україна” – одеська компанія, що вже продала ялинки аналогічні сумській 13-ти містам України та 2-м містам Молдови.

tribuna.sumy

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: