СумБуд
СумБуд

Сумська влада відповіла на петицію про демонтаж всіх рекламних банерів у межах міста

Суспільство | 22:30, 27.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Влада Сум надала відповідь на петицію «Демонтувати всі рекламні банери в межах міста», яка була опублікована на сайті онлайн-петицій і набрала необхідну кількість голосів:

Жахливі конструкції рекламних банерів мають бути прибрані за межі міста. Це просто сором. В жодному нормальному Європейському місті не можна уявити таке кустарне неподобство через кожні 100 метрів, та ще з такою низькою якістю реклами, — пише автор петиції Андрій Мі

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (далі- Управління), що є робочим органом з питань регулювання розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми, за дорученням заступника міського голови, в межах наданих повноважень, розглянуто Вашу електронну петицію «Демонтувати всі рекламні банери в межах міста».
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Управлінням було підготовлено та завізовано проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про розгляд електронної петиції Мі Андрія Анатолійовича «Демонтувати всі рекламні банери в межах міста»» у двох редакціях. Цей проект був оприлюднений на офіційному сайті Сумської міської ради 20 березня 2018 року. 
Вас буде додатково повідомлено про дату розгляду даного проекту рішення та запрошено на засідання виконавчого комітету Сумської міської ради електронним листом від управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: